Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz itouchfan #180589 üzenetére

    Még csak az 5. biciklimet veszem 2 éven belül (meg az asszonynak kettőt, de abból egyet eladtunk). Ráadásul a cx használt volt, minimális bukóval tovább is adtam fél év után. Szóval nem értem, hol a probléma? ;] :DDD

    Napfénysüti @180592: Nagyjából szerintem is itt van valahol vége annak, amit hobbiszinten még ki lehet használni. Ugye a kérdés az, hogy meddig van az, hogy a technika fejlesztése még egy hétköznapi fahrer teljesítményén is meglátszik. Magamról beszélek, nem másról, nyilván. Sajnos a 2 év alatt az árak nem lefelé mentek... Szóval most én is ott tartok, hogy ultegra vs 105, tárcsa vs felnifék, illetve mindenképpen valami 8 kg körüli súly (+/- 0,5, na jó minusz lehet több is). Józan ésszel belegondolva az alább linkelt lapierre valószínűleg bármire elég lenne (ugye ultegra, felnifék, és csak 1900 eur), és még jól is néz ki. Legalábbis képen. Amúgy ja, én is hónapok óta rajta vagyok a projekten, de nehéz így, hogy alig van készlet. Viszont idén még alacsonyabb az áfa, és jövőre sanszosan amúgy is tovább drágul minden.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák