Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xy.zsolt

    őstag

    válasz Hasaggymeg #170969 üzenetére

    lehet inkább nekem célozta......mivel sosem szabad azt mondani, hogy SOHA ezért ha belefutok olyanba aki 500 TLR rakott össze akkor lehet lesz még egy dobása, de erre most minimális az esély
    Csokicsibesz Nem mondtam, hogy szar a TL....nekem nem adott pluszt sajnos, leszámítva hogy maga a külső az eddigi legjobb amivel mentem

    [ Szerkesztve ]

    BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

  • 6030D

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #170969 üzenetére

    Nem. Nem csak... :P
    xy.zsolt: :R

    Csokicsibesz: neked a Slime belsőben van, vagy a belsőmentes Slime van szimplán a külsőben?
    Pia: én minden rendes (tehát nem a körpályás) maratonra két 0,75-ös kulaccsal megyek. Az egyikbe be van keverve minden, ami kell (zselé, só, karnitin, amino) töményen, kiszámolva a tervezett időre. A másik kulacsban sima víz van (+1 zselé zsebben, gebasz esetére). Átlátszók a kulacsok, a "kajás"-t beosztom táv alapján, hogy a végére elfogyjon, a vizesből meg mindig iszok, ahogy jól esik. Ezen kívül minden itatónál iszok egy pohár vizet, amit feladnak az ottani lánykák, tehát meg sem kell állni. Így mostanában kiadja a folyadék, kivéve a tavalyi CRK, ott a fehér kavicsos mászás (sose tudom, az a Kevély vagy a Kopasz) tetején teletöltötték a kulacsot a srácok, mert elfogytam. Amúgy ez is kevés, mert 5 itatóval számolva az kb 5 dl pohárból, 3-3,5 órát megyek, tehát kellene 3-3,5 kulacs víz(!), de nincs annyi.
    Reggel itthonról indulás és a rajt között megiszom még 1,5 liter ásványvizet, illetve a bemelegítéskor 0,5 l-t. Ahogy az edző mondja, akkor nem vagy dehidratált, ha a start előtt 5 perccel ki kell menni brunyálni. Na, én ezt azért a bemelegítés végre időzítem, de elég sok top10-es figurát láthatsz kiugrálni a kordonon kívülre.
    Zsákot ne vigyél, azért vannak a frissítők, ne cipelj semmit feleslegesen, inkább állj meg mindenhol. Figyeld kinek a kezében van a kancsó, ott állj meg, már kezedben a kulaccsal, letekered, oda nyújtod, fél percet fogsz állni. Isot akkor kérj kulacsba, ha már próbáltad azt a márkát, különben gond lehet.
    Teló: volt null revíziós szerviz? (=kérted külön?) Ha nem, akkor gyárilag az sincs összerakva, kenve rendesen, és most csinálták meg normálisan. (márkafüggetlenül mind ilyen)

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák