Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bringasisti

    őstag

    válasz 6030D #169211 üzenetére

    Mikor gyerek voltam a szünidőben minden nap Istenhegyi út, kivéve vasárnap akkor Visegrád. Itt az a gond hogy ahova járok ott mindig van verseny. 20 km a rajt után még van felvezető rendőr. Elöl mennek a profik, felszerelés, izomzat, mozgás stb. Utánuk 50 méter és jön az amatőr részleg akiknek a fele nem tud bringázni! Oldal csomagtartó, elől az 55 kilós csaj a tempómenő és mögötte 5 métere a 80 kilós fickó. Teljesen rendezetlenül! Ha egy ilyen csapat a rajt után egy lejtőt lát arra gondol hogy megvicceli a profi bringást. Megy vele a lejtőn, nézi a féktávot az íveket. Az első kanyarig! Amatőr számára nem is volna szabad olyan pályát rajzolni ahol ennyi a vége

    BENEFON DELTA--------N8

  • 6030D

    Ármester

    válasz 6030D #169211 üzenetére

    Akinek van Stravája, az olvassa el a kommenteket, tanulságos. (Akinek nincs, annak itt a remek alkalom :) )
    Mondom, nem voltam még outi versenyen, nem is jön be a műfaj, de nem leszek álszent, máshogy megy az ember egy versenyen, és máshogy egy sima tekerésen. Egy monti maratonon tök idegen helyen én is bemegyek a beláthatatlan kanyarba fék nélkül, mert nem jöhet(ne) szemből senki, nincs ott túrázó család, kutyasétáltató, vagy fa keresztben az úton. Ha nagy a kanyar, akkor már a bejárata úgyis szét van fékezve. :K
    Sok volt itt az adrenalin, első verseny, sok ember. ha elölről indul az elit, 2-3 percig szerintem ugyanígy el tudtak volna velük menni, annyi, hogy ők nem a közepén lesznek. Esés lett volna, max az elit csak hall róla, nem lesz akkora visszhang.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák