Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Hasaggymeg #164222 üzenetére

    Leváltottad az ultimate race king gurulót? Ikon elöl hátul?
    Meglepő, mennyire harcolsz egy olyan megoldás ellen, amit 70%ban már te is megléptél. A gumi TL ready, és csak dacból nem alakítottad át?

    Én még úgy is elismerem hogy nagy találmány, hogy első 200km-en, elöl akkora hasadás jött össze mint még soha, ráadásul eleve szarul rakták össze és 1 hét alatt mindig leereszt 1.0 1.3barra a hátsó kerék, mert az első azóta nem tl, sosem szervizeltem, egyedül össze se tudnám rakni, mondjuk eddig nem is próbáltam, de ha valaki rendesen megcsinálja neked, valószínűleg idén már nem lesz gondod defekttel, hátul nekem sem volt egy sem, pedig már tavaly ilyenkor azt hiszem a 7.-en voltam épp túl.
    A többi "marhaság", teljesen hidegen hagy, szerintem sem érzi szinte egyetlen átlag bringás sem, hogy súlyt csökkentett, vagy jobban gurul, stb, persze jó annak aki elhiszi hogy így van, neki könnyű igazolnia magának hogy megérte a felárat.

    (#164283) ZolkoW
    Mondanám hogy szép, de nem vágom miért kell minden ennyire fekete legyen, viszont a fékpofák hűtőbordája az jól néz ki, de én úgy látom, hogy kisebb lett a kint lévő felülete mint a réginek (én csak most vettem ilyet hátra), nem értek hozzá, de kétlem hogy jobban hűtene ha kisebb a felülete, persze biztos magyarázzák valami csoda anyaggal, ami 30% os javulást jelenthet.
    Engem az érdekelne, mennyire kemény és mennyire görbül a fékkar, ha teljesen behúzod, slxm7000 fékkar kormány felfogatásánál eléggé hajlik egy erősebb fékezésénél, ami sokat ront a fékerő érzésén, nekem a legtökéletesebben légtelenített bringákon is elég puhának érződik ez a szett.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák