Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz CharlieDrop #158676 üzenetére

    Hátha egyszer én is tudok itt segíteni amatőrségem ellenére...
    Milyen bringát?
    MTB (vagy mifene) témakörben tudok hozzá szólni;
    Egyszerűen és röviden;
    100 az alja.... Nem 50... :K :U
    Ami 50 azt felejtsd el,, az nincs is kategória..
    És itt most nem a különböző emberek különböző igényeinek, felhasználói szokásainak való megfeleléséről van szó...
    Hanem arról, hogy ma már 50-ert tényleg nincs olyan kerékpár, ami használható... Értsd úgy, hogy beállítod és "másnap" már szarul működik, mert hulladék alkatrészekből van összerakva... Dísz... Ha fogalmazhatok ilyen kegyesen... De semmiképpen nem használati tárgy...
    Tudom mert a legutolsó bringákat a családban asszonynak és nekem cca 10 éve vettük... Akkor még szvsz. 40-50 volt valóban a "szájhuzva de használható" alja...
    Nem reklám, nem etalon, sőt itt sokan valszeg hidegrazast Kapnak tőle.(mi tavaly asszonyal lecseréltuk a "gépparkot" )mindketten a decathlonos Rockrider 520-at vettük...
    Azért mondom ezt mert ez is 90...100 mire egy hozzáértő átnézi, és újra osszerakja...
    Na kb ez a legalja amit így már tényleg a használható kategóriába sorolnék, és innen indul a kérdés, ki mire használná, kinek milyen minőségre van szüksége a felhasználói szokásaihoz... Ahhoz mérten lehet felfelé kalkulálni az árakkal.
    Mi tavaly megvettük, a mester rendbe rakta őket , beállította(decathlonos átadás minőségét felejtsük el), azóta mennek alattunk...a váltó vált ahová szeretném,a fék fékez, a kormány tekerhető azok után is, ha lemegyek a magas huplis gátoldalon, vagy ugyanitt 30 lépcsőfokon...
    Kb ennyit tud a bringa, ennél többet nem lehet tőle várni, de ezt stabilan lassan egy év után is...
    Az 50K-s nem tudja egy év után ezeket az alapokat, amitől egy kerékpár, kerékpár...
    A fent említett típus nem mérvadó,, csupán az arkategoria és a személyes tapasztalat okán említettem meg :B

Új hozzászólás Aktív témák