Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #154350 üzenetére

    Ez eléggé agresszívnek tűnik, ha te úgy érzed, hogy elöl az Ikon is ráz, akkor ettől agybajt kapsz majd :D . Cserébe terepre ezt már én (mint agresszív xc gumi fan) is bevállalnám, nem tűnik rossznak a mintázata. Nem értem amúgy, hogy miért nem csinál senki több olyan gumit, mint a Smart Sam, illetve azt sem értem, hogy a Schwalbe miért csak belépő kőnehéz verziót gyárt belőle. A közepén sűrű a futófelület, ezért magas nyomáson aszfalton nem ráz annyira és a gördülési ellenállása is alacsony, terepen meg ha leengeded a nyomást, ugyanazt tudja tapadásban, mint az agresszív Nobby Nic Performance. Kanyarban aszfalton persze azért megjön a hangja és elkezd rázni, de ennyi baj legyen... ha lenne belőle könnyű tubeless ready verzió, akkor a Nobby-nál is jobban szeretném. Lehet, hogy a gyártók rájöttek, hogy túlságosan all in one ez a mintázat és azért nem igazán gyártanak ilyent, mert ha mindenki ezt venné, a többi terepgumit nem lenne akinek eladni? ;] .

    ZolkoW: ESI-ből lehet én is kipróbálom majd a színeset, eddig csak ezért nem tettem, mert félek, hogy retkesen csúnya.
    1.5 bar hátul? Lehet én már nem merném annyira leengedni, túl sokat riogattak a kollégák a felütéssel, a levegő hirtelen elszállásával, a gumi lefordulásával, meg mindenféle rémtörténettel :D . De tény, hogy pl. a pro xc racerek 1.2 bar-ig is lemennek ha kell és ha nekük nem fordul le a gumi... igaz ők nem 21mm felnin használják.
    2.35 és 2.25 között én hamar kiszúrom a különbséget, persze csak Schwalbe gumiknál, más márkáknál már nem mindíg egyértelmű a méretezés, a haverom 2.35 Forekasterje sem néz ki szélesebbnek, mint a 2.25-ös Nobbym.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • f4lcon

    őstag

    válasz trialboj #154350 üzenetére

    azért mondtam a Transit nadrágot, ha nem öltönyben kell melóznod, akkor simán jó ez is, még inghez is egy normális övvel. plusz ugye vízálló egy szintig, szóval nem kell semmi extrát magaddal cipelned.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák