Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #140112 üzenetére

    Kb. úgy működsz mint én ezek szerint. 168cm/66kg, ha nem eszek eleget fénysebességgel elfogyok. Sajnos a hasam nem kocka, hanem karika, de majd ha lehetőségem lesz rá, ezen nem hiszem, hogy olyan nehéz lesz javítanom, anno kamaszkoromban pár felüléstől már kőkemény kockahasam volt. Kicsit irigylem néha azokat, akik kevesebbet kell egyenek, mert hamarabb híznak, mint fogynak, de ennyi baj legyen, fő az egészség :D. Engem mondjuk most jobban érdekel az alacsony pulzus és jó mászóképesség, mint a has, bicepsz meg hasonló dolgok, szal a télen majd megpróbálom levinni a pulzusomat, felépíteni az aerob alapot. Durva, hogy tavalyhoz képest alig fejlődtem egy picit és már így is rendesen élvezem a mászást, mert már majdnem mindenhol sikerül kihajtani úgy, hogy nem szakadok meg, lassan tényleg jobban szeretek mászni, mint lejtőzni... bele sem merek gondolni milyen király lehet 6030D pulzusával mászni :)) :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák