Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #137755 üzenetére

    Én mindegyiket kitépem :DDD

    inifini: először a kemény gumi, most ez... mennyi szenvedést kell még eltűrnöm, hogy "igazi" bringássá váljak? :DDD Én macerának érzem, de akkor majd próbálom gyakorolni ezt is, mint az SPD-t :))

    Fetz: outis vagy? Aszfalton lehet én is nyitva hagynám, mert miért ne, de terepen kilocsog és idővel a vázon meglátszik :(

    ZolkoW: van egy olyan mániám, hogy a műanyag kulacstartóban nem bízok, mert kitágul, kotyog benne a kulacs stb. és ilyenkor az alut egyszerűen összébb nyomom, a műanyagot viszont kidobhatom, mert ha nem tartja elég szorosan a kulacsot, terepen zörög és idegesít. Mivel a kulacsok olcsóbbak mint a jobb kulacstartók, ezért inkább a kulacs sérüljön, mint a kulacstartóval szívjak, ha nagyon rondán néz ki már a kulacs, akkor veszek újat. Tudom, hogy vannak olyan userek, akik műanyag kulacstartóval is elégedettek, de a rizikó benne van... ráadásul a műanyag idővel elöregszik és törik is.
    A kulacsaim amúgy nem rosszak, van egy Zéfal, két Elite, egy Merida meg egy franc tudja milyen :D . Szal új kulacsot nincs értelme vennem, kivéve ha valami extrát nyújt, mint a CamelBak.

    Hasaggymeg: Ez a tömlő ránézésre is átgondoltabbnak, jobbnak tűnik, mint a Lezyne.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák