Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Napfénysüti #135422 üzenetére

    Nem tartom csúnyábbnak semmivel,a súly meg már nem téma,hisz lassan súlyozni kell az országútikat,nehogy felkapja a szél. :DDD

    (#135426) tacto ...ezt csak úgy kínomban találtam ki,de falra hányt borsó mert sajnos nem lehet ellenállni a majmoláspárti nyelvújítóknak akkor,mikor a tévé rádió is menőséget csinál a magyar nyelv korcsosításából. :( Mikor olyanokat olvasok/hallok pl. a "rajongó" helyett,hogy "fan" (amiről nekem leginkább a fanszőrzet jut eszembe :DDD ),vagy filmes szinkronban a "Jézus Mária"/"Úr Isten" magyar fordulat helyett,hogy "szent sz@r",a gyomrom fordul fel. :O Az általam ismert nyelvek közül ennél csak a románok rosszabbak,ott már nem is menő nem teleszemetelni nyelvüket minden külföldi,főleg angol sz@rral. :W

    (#135427) truefx...így lehet valami egyszerű és szép...vagy egyszerűségében szép? :D Jól megy a 105-ös szett a fehér vázzal,bár amióta nejemnek az van,sokkal kevesebbre tartom mint előtte...legalábbis ami a váltás részét illeti.Gagyi benyomású,szerintem egy új Alivioval sem ér fel,nem is tudom mitől annyi az ára amennyi. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák