Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #130134 üzenetére

    Kicsit összetettebb a dolog: ha megnézed a dátumokat, a zöme 2016-2017/eleje, utána voltak olyan viharok, hogy fák dőltek be. Amit érdekes módon nem szednek ki, pedig lejjebb igen. Nem voltam mostanában, de ha ott van a fa, nem fogod tudni kitekerni, mert 40 cm-t kell emelni. Ha tiszta mászást akarsz, akkor menj el jobb oldalon a törmelékes úton, ha mákod van, tudod úgy tenni a kereket, hogy nem forog ki.
    Nekem ez a tapasztalatom, hogy tekerve mindig gyorsabb, mint sétálva. Bárhol (verseny, túra) ha tekerem, megyek el a tolók mellett, ha tolom, akkor mennek el mellettem. Kivéve, ha bele lehet kocogni, de az max pár méter.
    A legjobb idő 4:16, az első 9 helyezett 5 perc alatti (+17 %), a következő 20 ember 5-6 perc között (+40 %), a következő 35 ember 6-7 perc között (+65 %). Elég rövid a szegmens, azért ezek nagy különbségek ám.
    Ha kitekered Királyréttől a Csóványosig úgy, hogy csak a fánál szállsz le, az is szép teljesítmény. :K

    Nem edzünk együtt TZolival, ő csak magának nyomja, állandóan max gázon, ő ebben hisz, mellé erős is, mint a barom. Néha szoktunk együtt tekerni, most ősszel meg télen mentem vele többször (piros Lector). Salz A-n már volt (1 v 2x), idén azt hiszem a B-re megy (második alkalommal).

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák