Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jester01

    veterán

    válasz StLui #129276 üzenetére

    hol írtam, hogy te villogtatsz, vagy világítasz más szemébe?
    Sehol. Azt én írtam. Te azt írtad, hogy "utálom ha szembe villognak, teljesen értelmetlen is, még a hátsólámpát is". Mivel én meg villogok előre és hátra is, sőt, ezeket értelmesnek is tartom ezért csak szabad reagálnom rá?

    Nappal nyilván nem a kivilágítottsággal van a gond, de éppen ezért ezt sötétben nem kívánom még fokozni azzal, hogy kevésbé legyek látható. Felteszem nem az én közlekedési stílusom próbáltad látatlanban ( :DD ) minősíteni hanem az autósokét...

    a szűk bringaúton Göd Vác között majdnem nekimentem miatta a szembejövőnek

    Na ilyesmi velem is volt, igaz az pont nem villogott és nem is mentünk össze mert bíztam benne hogy mind a ketten betartjuk a jobboldali közlekedést. De tény, hogy nem nagyon láttam. Hasonló eset ha a bringaút az autóút mellett van és éppen szembe közlekedsz. Ilyenkor az autósok jobb oldali lámpája kellemesen tud vakítani még tompított módban is. Ha már itt tartunk, az autósok többsége rendes és lekapcsolja a távolságit biciklissel szemben is. Intéssel meg is szoktam köszönni.

    bringasisti: azt hiszem nekem is időszerű egy csapágycsere. Keresek majd videókat aztán meglátom meg tudom-e csinálni házilag.

    [ Szerkesztve ]

    Jester

Új hozzászólás Aktív témák