Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Hasaggymeg #129139 üzenetére


    Ennek gyárilag egyben van a váltótartó füle a lemezpapuccsal, és volt egy sárosabb maraton, ahol annyit vettem észre, hogy recsegés, majd megáll a pedál ;-)
    Valahol van fotó a papucsról is már otthon fényképezve, nem szép látvány. Megjavíttattam (a váz új árába került nagjyából a javítás :) ) , és azóta cserélhető füles. Valamint azóta nem vettem olyat, amin nem cserélhető a váltótartó fül :) Mondjuk jó kérdés, mi történne a mostanival ilyen esetben, mert annak ránézésre elég masszív a füle, hiába cserélhető, lehet, hogy vinné magával ugyanúgy a háromszöget.
    Ja, a javítás is azért került enniybe, mert a teljes háromszög lényegében cserélve lett valamilyen márkás csövekre, és új szinterezés is benne volt. Vagy vehettem volna újan ugyanilyet, és megint használtam volna, amíg nem történik hasonló baleset, ami valljuk be, elég ritkának mondható.
    Most azért választanám az új vázat, mert eggyel kisebb méretet vennék. Csak akkor nem volt ám elárasztva a használtpiac sem, meg a boltok sem 29-es vázakkal :) Most is van az apróban 50-ért olyan boostos aluváz, amit simán vinnék, menne bele a 27x2,8-as gumma, meg a merevvilla :))

    Ja, és még annyit, hogy igazából nem tudom, mit kapott be a váltó, feltételezem, hogy kavicsot, vagy ágat, de mire feltűnt, hogy a békés tekerésem megakasztotta valami, már késő volt.

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák