Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Toobee #128407 üzenetére

    Ennyi pénzért nekem nem kéne egy 15kg-os bringa. És azt a tekerős marokváltót sem tudom, hogy szoknám meg.
    De ha annyira bejön, akkor rajta, hirdesd meg a Specit, biztos találsz rá vevőt, aztán indulhat a Pinion project! :) Biztos jó gép, meg különlegesség stb, de azért ha már analóg Enduro, inkább a Yeti, egy jó kis Sram X01 Eagle AXS váltással. :D

    ivana: Tudom, hogy nem mai találmány. Attól függ, hogy milyen útvonalakat akarsz bejárni? Ha mondjuk szeretnéd körbejárni a világ legjobb montis ösvényeit is, akkor aligha lesz alternatíva a 3 X 7-es 26"-os gép. De amúgy nyilván értem, ha elromlik, és ott vagy a világ végén, akkor nagy a gond.

    trialboj: Bár a tag szervizben nem vagyok jártas, villákból kiindulva, annyit tudok mondani, hogy ez nem normális. Amikor frissen szervizelnek egy villát vagy tagot, az elején az első túrán, egy kicsit több kenőanyagot kitolhat, de azért nem ennyit mint nálad. Ez a tag nem tömít rendesen az biztos, különben az az olajmennyiség nem lehetne ott a becsúszón. Töröld meg, használd még egy kicsit, ha újra ennyi képződik rajta, akkor irány egy hozzáértő szerviz, de ha többet nem tapasztalsz ennyit, akkor lehet ez csak egy felesleges mennyiség volt és nincs baja, bár erős a gyanúm, hogy nem ok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák