Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • INMOTEP

    őstag

    válasz jjeahh #113198 üzenetére

    Figyelj nem tudom mi a baj ezzel a vázzal ,nem hiszem hogy az első gödör után összetörne vagy szétszakadna .És hogy elmondjam nagyon sok gyártó használja ezt a vázat ,nem hasonlót hanem ugyanezt ,csak más matrica kerül rá meg más kiegészítő ... Nekem szinte csak váz kellett 2 fatbike kerékkel ez volt a lényeg mondhatni ! Csak 2 fatbike kerék magában 50-60 ezer ft ha kiszámolod .És akkor hol a váz és a többi cucc ? :) Amit most látsz rajta callangot minden lekerül róla .De enyhén szólva túlzásnak tartom ezt az aggodalmat hogy csak a kocsmáig mernél vele elmenni .Azért voltam vele terepen kipróbáltam 2 napja ,a váz még egyben van és meghajtottam nem is fogom kimélni ezután sem .Majd ha összecsuklik alattam jelzem nektek ,de ebben én kételkedek .Lehet köpködni hú de szar ,de ti meg nem tudjátok mi a tervem vele .Nem fogok 400 ezret kiadni egy fatbike ért nem örültem meg .Nem vagyok annyira kerékpár buzi hogy megvegyen 400 ért és még költsek rá 50-100 ezret ,mert nagyon jól átnéztem a kinálatot a neten az összes webshopban ,láttam milyen cuccok vannak azokon rajta .És tudom hogy nekem az úgy nem maradna meg ,pl ülés kormány ,váltókar stb .Ezen hidrós fék lesz mert nekem van megmaradva egy másik bringáról egy szett tárcsástól .Ugyanaz a felfogatás már megnéztem .Kinek mik az igényei ,nem vagyunk egyformák és az izlésünk sem ugyanaz .

Új hozzászólás Aktív témák