Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz gabro0 #105706 üzenetére

    Mióta rendes bringám van megtaltosodtam én is, pedig ez csak egy treking, amit vettem, persze én alkatomból adódóan jó állóképességű vagyok. Meg félig trollkodásból írtam. :D (bár csak vasárnap óta van meg, lehet pár nap és elfogy a lendület...)
    Igaz, hosszabbat még nem tekertem, de tervben van.

    Vanir: Gyors felépülést!

    Még tavaly volt a bajcsyn egy parszáz méteres olajfolt. Nem gyanakodtam, gondoltam locsoltak és már szárad fel... aztán ráértem a piros festésre, 2 fokot elmozdítottam a kormányt és kicsúszott alólam a bringa, aztán csúsztam pár métert... az egyik térdem lehorzsoltam és pár hétig nem nagyon tudtam hajlítani az izület duzzadtsága miatt. Szerencsére a bicikli markolata kínvallatós volt, ezért volt rajtam kesztyű.
    A másik eset egy magas patkával és rossz időzítéssel történt. Klasszikus átfordulás az első kereken történet... ezek egy fél éven belül. Tanulópénznek jók voltak, mostmár óvatosabb vagyok. Egy sisakot nézek majd, ha az upgradeben oda is eljutok.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák