Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz Tuomas #105393 üzenetére

    Nekem is az első szezon, hogy pedál kötéssel próbálkozok. Az előtt csak itt olvastam róla, meg hallottam olyat, akinek a szomszédjának a nagynénjének a munkatársa már látott ilyet működés közben a rádióban.

    A rugókat teljesen kitekertem, először állóhelyzetben próbálgattam a ki- becsatolást. Én csak városban tudom kipróbálni, de nem sokára bátorkodtam is vele. Gondoltam megyek egy pár km-t mackónadrágban, pedálkötésben, de annyira jó élmény volt, hogy futottam vele egy húszast kb. Nekem nagyon megtetszett.

    Aztán a következő alkalommal kíváncsiságból feszítettem a rugón. Számomra nem nagyon hozott plusz élményt, mert nem nagyon szoktam kiállni, stb. Viszont egyszer sikerült eldőlnöm nekem is, amikor -1-el gurultam, és az első kerék beesett egy hupliba, és nem figyeltem oda. Pedál visszalazít. Most két napja volt egy kis szerencsétlenkedésem, amikor oroszok az Andrássy úton jobbról balról rám estek. De így hogy lazítva van a rugó, szinte ösztönösen kitudtam "tépni" a lábam a kötésből. A durák szó sajna csak később jutott az eszembe.

    (#105373) Hasaggymeg: tegnap a Pesten Hungárián szemben a lámpánál egy csajszin tűzpiros baromi magassarkú volt. Mondjuk azt épp nem néztem, hogy spd volt-e bringáján. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák