Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz KrAt #9845 üzenetére

    A bajnokban 4000 ft/pár a pezsgő shimano 105-ös, bár ez nem biztos, hogy aktuális még, de szerintem érdemes elnézni oda személyesen.

  • Xantomas

    őstag

    válasz KrAt #9845 üzenetére

    Az a "csigolya alakú izé" arra van, hogy azt tedd a bandázs, és a bowdenhéz közé, ha nincs a kormányon mélyedés a bowdenháznak, hogy picit elsimítsa a bowdenház kerek alakját, és fogásban ne legyen olyan zavaró.

    Viszont ha van rá keret, én ezt nagyon ajánlom: Fizik bar gel
    Eleinte nagyon szokatlan volt, mert úgy kisimította az aszfalt apró repedéseit, hogy azt hittem állandóan hogy leeresztett a gumim 8 barról kb 3-ra, és rendszeresen attól paráztam, hogy lefordul a felniről kanyarban.

    Hatalmas előnye, hogy a mű parafa bandázsok kb fél év után a használattól kilapulnak, és elveszik a rugalmasságukat, pedig legutóbb már egy 4,5E Ft-os papíron zselés Ritchey bandázst tekertem fel.
    Na ez a zselé nem fog kilapulni. Mehet rá a perforált műbőr, mosható, iszonyatosan strapabíró bandázs, és még úgy is kényelmes marad. Ha úgy nézzük 2 év után behozza az árát, mert nem kell évente, félévente átbandázsolni a kormányt.

    Egyébként, ha mindenképpen fékváltókart akarsz, akkor a 7-es rendszerhez fel tudod tenni a 8-as 2200, sora, vagy 105 fékváltókarjait. Ha mindenképpen újban gondolkodsz, akkor a Sunrace is alternatíva. Egész jókat halottam ezekről: [link]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Aktív témák