Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz Toomy #41044 üzenetére

    Attól függ kinek mit jelent a nulla edzettség, egyedül, és segítség nélkül:) Nem tudtam, hogy bárki képes dombos terepen 168-224 km-t tekerni!? ;) Jelentkezzen, aki ma erre nem képes!
    Viccet félretéve: a nem bicajos ismerőseim körében legtöbben 10 km-t nem tudnak 20 km-es átlaggal tekerni. De lehet csak az én környezetemben selejtesek annyira az emberek:)

    Szóval 06.01. a Velence? Én 05.19.-ig a futásra koncentrálok, és akkor futok egy nagyon keményet. 2 hetem lesz felkészülni erre a bicajos bulira. De lehet elmegyek nulla felkészüléssel, mert nekem akkor is menne a 16 kg-os bicajommal, 30+ átlaggal, egyedül, segítség nélkül a 280 km :DDD

    Össze kellene már raknom a bicajos nyári versenynaptáramat. A futó megvan 05.19.-ig, és futok havi egy versenyt legalább :))

    [ Szerkesztve ]

  • ludsimon

    veterán

    válasz Toomy #41044 üzenetére

    Példálózhatnék, hogy 0 edzettséggel, 0 rákészüléssel 2010-ben 8 kört mentem 90% egymagamban, lánctalpazás nélkül 25 km/h-s átlaggal, ami ilyen szintű nem épp alkalmas állóképességgel szép teljesítmény. Ráadásul fél 4 körül hagytam abba, mert annyira kikészült a térdem, hogy kinyújtani nem tudtam.

    Egyáltalán nem szabad 0 edzettséggel ennyit menni, én azt mondom, hogy lehet, de nem tanácsos.
    Kb 1 hétig megéreztem a térdem akkor azután, de nagyon nagyon tetszett már akkor is, csak sajnálom, hogy nem outit vettem, hanem fitness bringát..
    De nem is lényeg, jelenben élek, nem a múltban. Nem 30 éves vagyok, még semmi sincs veszve.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

Aktív témák