Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szakbarbár

    aktív tag

    válasz deicide #41043 üzenetére

    Üdv!

    Ludsimon
    0 edzettséggel most 30 km-t nem tudtam egyben letekerni, többször meg kellett állnom pihenni. Pedig csak 3 hónapja nem biciklizek.

    Deicide
    Ha nem jön közbe semmi, részemről rendben van a dolog, legfeljebb a 3-4. kör után a vízből szurkolok nektek. A tervem 3 kör, ha ez felett teljesítek, akkor már elégedett leszek magammal. A terep milyen? Sík vagy vannak nagyobb dombok is?

    Toomy
    A vékony kerék megvan, ősszel vettem egy outit. Tavaly a leghosszabb utam egyszerre 60 km volt, utána egy órán keresztül nem tudtam mozgatni a lábamat. Mindezt 3 hónap biciklizés után, amikor 2-3 naponta legalább 25 km-t tekertem, de inkább többet. Szóval én nem fogom erőltetni a 10 kört. Ha végre kijön a jóidő (5-10 fok) úgy tervezem hogy a melóba biciklivel fogok járni, ez napi 2-szer 25 km. Mellette megmaradnak a hétvégi hosszabb tekerések, remélem elég lesz pár körre. Az eléhezésről csak annyit, hogy ha nem eszek kétóránként, akkor utána rosszul vagyok és elgyengülök. Szóval biciklizés közben akkor intravénásan tolhatom a tápfolyadékot. :DDD

    Egy kis adalék:
    [Kerékpárút felújítás a Velencei-tónál]
    Ha úgy fognak vele haladni, mint a velencei stranddal, akkor jó sokáig lesz feltúrva az út.

    Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

Aktív témák