Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nine Sols teszt

    gp A horrorjátékairól elhíresült Red Candle Games műfajt váltott, és ezúttal egy Sekirót idéző akciójátékkal tért vissza.

Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz fpeter07 #27022 üzenetére

    Na ez már frankó! Csak hajrá!
    Inni pediglen kell! Sokat!
    Bicajon jól lehet szállítani a kulacsokat, de én futva eddig nem vittem magammal inni, és így max 2 órát bírok futni. Bár ma nagyon kiizzadtam mindent egy terep félmaratonon:)

    #27030) csabi94: Így van nehéz bringával, és vastag gumikkal tekerni az igazi a 100-300 km-ket:) Pláne sok emelkedős aszfalton:)
    Illetve az állóképességet országúti tekerésen megszerzed, és utána a terepen mindenkit lealázol:)

    (#27031) rt06: Én még a lerobbant autósoktól is meg szoktam kérdezni, hogy tudok-e segíteni.
    1x volt hogy nem álltam meg: dec. 31.-én tekertem Pécsre (180 km), és a 45. km-nél egy lerobbant Zsiga mellett színes-bőrűek álldogáltak. Épp emelkedő volt, és nem tudtam száguldani, ezért volt idejük megszólítani: "Te figye má, ha jössz visszafelé, akkor hozhatná benzint Kanizsárú". Mivel csak másnap tekertem arra, ezért nem vállaltam a feladatot:)
    Amúgy tavaly Siófokon gyalogosok segítettek ki minket pumpával, amikor rétisün defektet kapott a 2. Balaton körünknél.

    #27047) belaazallat: Na ez szép tekerés! :R Hát az a Kaposvárról körbe a Balaton nagy erőpróba lenne! Persze képes vagy rá, de kell egy útitárs oda már!
    Mindig is mondtam, hogy országúton csakis a szél lehet ellenfél (és persze a tükörjég télen)

Aktív témák