Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz venember83 #23570 üzenetére

    Köszi a felvilágosítást, remélem én is, hogy már meg fogok állapodni! :R

    Most zárójelben megkérdezhetném, hogy miért is váltogatod ennyit a biciklit, kb. évente, de erre pont nekem semmilyen alapom vagy közöm nincs, így mellőzöm ezt a kérdést

    Az igaz, hogy nincs közöd hozzá, de ez egy teljesen ésszerű kérdés, ezért fogok válaszolni rá, mert ezt a hozzászólásaimból nem biztos, hogy ki lehet szűrni.

    Bicikligenerációm:katt (csak hogy tiszta legyen miről beszélek.) Az első komolyabb biciklim amit vettem, az igazából a Haibike volt, az egy hatalmas ugrás volt az előzőhöz képest, full Deore felszerelés, használható teleszkóp, de amikor egyre inkább bejött a terepen való biciklizés kevésnek bizonyult és nem csak a merev hátsó villa miatt, hanem a nem túl acélos első villa miatt, de a 18"-os váz is kicsinek bizonyult már a végére. Ezután vettem a fullyt 17"-os vázzal, kényelmesnek tűnt, gyakorlatilag ugyanakkora volt a váza mint a Hainak, de aki ült már fullyn, teljesen más a geo-ja mint egy merev vázasnak. Szóval azt hittem, hogy ez terepen csak előnyként fog jelentkezni. Hát ez nem így lett és közben, mint a hogy írtam előző hszemben túl sok mindent kéne már rajta cserélni, hogy az igényeimet kielégítse.

    Gondolom nem kell ecsetelnem itt ebben a topikban senkinek sem, hogy ahogy az ember egyre többet kerékpározik és beleássa a biciklizés világába fejlettebb biciklit szeretne, legalábbis amennyit a pénztárcája enged. Ez igazából velem is így van, de a fő ok igazából mindig a a vázméret volt. Most ezzel a 20"-os vázzal talán lezárhatom ezt a kérdést és minden mást is egy jó időre.

    Az hozzátartozik a történethez, hogy az évek során eléggé sokat is nőtten, tehát ezért is volt esedékes a vázméret váltása időközönként, ami lényegében most jött el.

Aktív témák