Hirdetés

Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz csabi94 #26079 üzenetére

    Hát sokat nem értetek volna velem szerszámok és alkatrész nélkül, esetleg egy plusz ember aki tolta volna az autót ha úgy adódik. De ha már én nem voltam veletek legalább a szerencse veletek volt, hogy hazaértetek :DDD

    (#26081) szki - Azon a vidéken tényleg keményet mentél! Gratulálok hozzá, szép volt! :P

    (#26085) gery03 - Szép tekerés terepen! Bravo! Bevállalósak voltak a lányok, vagy csak ismerték a terepet. :K

    (#26091) ludsimon - Pedig az egy óra is számít hidd el! Bár neked is csak fél óra kimenni és fél óra visszaérni városon belül a kiindulópontra. Akkor marad a görgő! Mert a heti 2x1 vagy 3x1 óra nagyon is sokat számít! :K

    Én ma, szinte csak síkon voltam.Sajnos ennél síkabb területet nem lehet errefelé lelni. Hacsak nem lemegyek a 6-os főúton Szekszárdig meg vissza. De gyanítom hogy ha a rendőr ott megállít akkor ott azonnal fejlövés, ha megtudja honnan jövök és hova megyek. :DDD Néha így is bevállalom 10-15km-es szakaszra, de szerintem csak addig amíg 1x pórul nem járok. :K
    Amúgy elég jól esett a mindig szintezés után lazulni egy kicsit. Nálam csak az a gond, hogy eltökélem, hogy ma pl. 125-135BPM-es edzés lesz és a felénél mindig elkap a mehetnék. Na ezt kellene tudnom megállni, de nagyon. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák