Hirdetés

Aktív témák

  • KTU

    addikt

    nem tudom mi van, de nagyon alacsony az emberek ingerküszöbe ill. kevesen mutatnak hajlandóságot normális civilizált emberi kommunikációra

    reggel beálltam Szil-coopnál a szokásos helyemre, az autóval (na jó Nissan suny :D ), azért állok oda hogy a cumóimat ne messziről cipeljem meg hazafele menet előtt beindítsam és legalább hallom, hogy jár :D
    szóval megállok az előttem lévő autótól kb. félméterre, hordom be a cuccaim, megérkezik az előttem álló autó gazdája, párbeszédet kezdeményez:

    - ugye ezt nem gondolta komolyan???!!!!!!!!!!!!!44444!!!!!!!!
    - de Én mindent komolyan gondolok.
    - Te idióta dagadék .................!!!!!!!!!!
    - (erre csak röhögtem) és mi a probléma - közben járkálok a bolt és autó közt cuccaimmal-
    - hát hogy ide állsz ezt nem gondolod te se,.... hogy a fejekbe kellene rendet tenni, .............idióta dagadék .....!!!!!!!
    - (erre megint csak röhögtem) őőő nézzük már meg hogy is állunk, Én a menetirány szerinti jobb oldalon, Őn szembe velem, esetleg hívjunk rendőrt hogy felvilágosítsa mi a helyzet.
    - te is idióta rendőr vagy!!!??!!!!
    - ha normálisan szol hozzám hátrább álok - közben bevittem cuccom, kihoztam a táblát-

    autót bezártam bejöttem, Ő beült a 4X4 -es picup-ba vagy terepjáróba,
    hátratolatott, mert még mögötte volt kb. 3m a következő terepjáróig
    és el ment.

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Aktív témák