Hirdetés

Hirdetés

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Aktív témák

  • faragojof

    senior tag

    válasz DeltaPower #2670 üzenetére

    Akkor az én linkem mégiscsak hasznosabb volt, mert kit érdekel az adott gyártó milyen szarságokat árul? :U Viszont ha használni akarod a laptopot szükséged van meghajtóprogramokra. Egyébként megsúgom! Mindkettő az asus honlapja, csak az egyik a támogatói, a másik meg a "Eztnézdmegmiketcsinálunk,vegyéééémégvalamit,, oldal. Ne mérgeskeggyé hogy akkor is neked van igazad! :N Mer nekem van... Akkor is! :P :R

    És még mielőtt kialakulna valamiféle fikázósháború. Remélem senki nem gondolta komolyan, hogy ezen az oldalon próbálok megszabadulni ettől a masinától. :N Ezen az áron!! :U Csak bedobtam a hirdetést a cápák közé!! :C :R Rég volt már egy jó kis fikázható, cikizhető hsz. De azért a toplistás az toppon van!! Még mindig! :R :R
    Ja, és még valami... Mióta feltettem ide a notit eladásra, azóta elkelt. Sőt, egyúttal megkértek, szerezzek bele egy 1Gb DDR2/667 v./800as notimemóriát... Szóval van akinek ez megér ennyi pénzt! És arra, amire használni fogja, még mindig olcsó. Ráadásul van rá még egy év gari... :K :K És most úgy néz ki, én keresek megvételre 1Gb DDR2/667 v./800as notimemóriát :U :DDD :C :R

    :)) Deeee Kiráááály vagyok!!!! Elúúúúztem a zösszesdéééémont!!!! :C :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Formicate Under Command of the King,,

Aktív témák