Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csápájev

    őstag

    válasz gboszi #89920 üzenetére

    Jó,ipari géppel ne hasonlítsd össze :)
    Nézd meg a technikáját youtube videókon.
    Nem kell agyongőzölni a tejet, az elején kicsit teszed a tejbe, utána mélyebben, a lényeg,hogy pörögjön a tejkiöntőben, ezzel "elkeverve" a buborékokat.
    Asztalhoz csapkodod, szintén bubitlanítás céljából :D majd csészébe öntöd, na annak a technikája szerintem fontos.
    Kicsit feléd megdöntött csésze,körkörösen kezdve, arra figyelj a videókon.
    Menni fog :)

  • #85578752

    törölt tag

    válasz gboszi #89920 üzenetére

    Nekem is megy, egyfajta mennyiséggel, az Alsela módszer.
    https://www.youtube.com/watch?v=heKdbO6H86U

    Én ezen tanultam meg tejet gőzölni...

    Az a lényeg, hogy meglegyen a dőlésszög és a megfelelő távolság az edény falától. Gyakorlatilag van egy bevált pozíció aztán már csak azt kell alkalmazni.

    Épp csak a csőrét rakja bele ahogy látod, a többi megy magától, amikor felhabosodik a legelején pár másodperc alatt a tej, már nem sodor be több levegőt, csak melegíti, meg a gőz kezd mikrobuborékokat képezni. De kell az elején egy kis levegő, mert amúgy csak forró tej lesz.

    Én most automatán játszok Xsmall és Minuto gőzcsövekkel, cserélgetem, de nem nagyon van különbség, talán a hosszabb nem annyira erős mert nem ilyen ipari vastag cső a végén egy kis lyukkal, hanem végig aránylag szűk keresztmetszetű.. A dőlésszög mindegyikkel megvan ahol máris pörgeti a tejet és az elején be lehet szisszenteni egy kis levegőt.

    Aztán van amikor nem találom egy másik mennyiségnél a megfelelő pozíciót, mert reggel 137 ml kell, délben 100 vagy 175, mindegyiket másképp kell ilyen rövid csöveknél.

    A Sage/Catler gőzcsövek jók, ott is le lehet rakni a tejet és felgőzöli magát. Automatámon nincs olyan pozíció hogy le lehessen rakni akár teásdobozra, mindenképp meg kell dönteni.

Új hozzászólás Aktív témák