Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    Tegye fel a kezét, aki meglepődött!

    Általános infláció + a HUF mélyrepülése + az MS is fölfelé korrigált itt-ott... szóval csak idő kérdése volt.
    Az meg, hogy NEKÜNK, itt a Nyugat-Balkánon fáj a havidíj kifizetése, senkit sem érdekel. Nem Sonyiékon kell leverni, hanem a honatyáinkon... aztán tele az apró HEN-es PS4-el, lehet tobzódni.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • AxBattler

    félisten

    válasz kovsol #22 üzenetére

    Igen, meg apróról 15%-al olcsóbban a wallet feltöltés, szóval lehet halmozni a kedvezményeket.
    Illetve majd rászoknak az emberek, hogy csak azért fizessenek, amit valóban használnak. Pl. Disney+-ra most 4 fős csopiban előfizettem 12 hónapra az éves díj megosztásával, így jó buli volt. De ha ők is szigorítanak, akkor majd évente 1 hónap alatt (praktikusan télen) ledarálom az éves Marvel + SW termést, aztán pá.

    #20ForRedGlory
    Eddig sem a minimálbéren élők fizettek PS Plus-ra...
    Nyilván nem egyszerre jött össze ilyen nagy infla, illetve gondolnak az elkövetkező évekre is, hogy ne többször kelljen emelni. Nem akarom őket védeni, de minden más szolgáltató ugyanígy működik, lásd MS is próbálkozik az emelésekkel.

    #21kicsako
    Aztán úgyis kipengetik. Hanyatlónyugat.

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák