Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    válasz picur220 #9036 üzenetére

    Én is sok sikert kívánok, de az igazat megvallva, ha van egy kis érzéked hozzá, és a kötelező 30-at levezetted, akkor könnyű feladat lesz.

    1. A telefonodat kapcsold ki/némítsd le, nehogy megcsörrenjen, mint pl. nekem. :K

    2. Ne izgulj... Gyalogosokra figyelj, meg a táblákra.

    3. A vizsga elején adj bele mindent, profin csináld! Ha már az elején úgy kezdesz neki mindennek, határozottan, akkor lehet, hogy 10-15 perc múlva mondja is, hogy mehetünk visszafele, sikeres vizsgát tett!

    Amikor én vizsgáztam, előttem a srác megbukott, és mondta is az oktatóm, hogy ez a vizsgabiztos nagyon beleköt mindenbe, stb. Ezért én már az egésznek úgy mentem neki, hogy meg fogok bukni, és teljesen felszabadult voltam, mert szinte nem is érdekelt az egész. Elindultunk, elmondta az oktatónak az útvonalat, csináltunk 2 parkolást, meg egy megfordulást, amit a szerencsére bíztam, és az első lehetőségnél megcsináltam, bejött. Kb. 12-13 perc volt a vizsgám, utána monda, hogy a buszpályaudvarhoz vigyem el, mert látja, hogy kenem a dolgokat, és egy hamarabbi busszal is haza tud menni így. :)

    Utána megkérdeztem, hogy a másik srác miért bukott meg... Amikor mondták neki, hogy csináljon megfordulást, akkor sokat várt, és a 2., 3. lehetőségnél már mondták neki, hogy ennyi volt, álljon félre.

    :C :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák