Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz Eagl3 #752 üzenetére

    most lett 2 honapja, és dec környékére volt betervezve.. amugy meg a 3emberből 1 bukott meg azért amit irtam, a többi 2 ugy ment át, hogy X szer lefulladt a kocsi, lassan reagáltak a dolgokra, kimaradt irányjelzések...persze mind2 ember aki átment aznap dobott X összeget a biztosnak..

    Elengedni, udvariasnak lenni a többi sofőrrel szemben (nem mintha amúgy nemkéne ) lényeg, h. lássa a vizsgabiztos, h. képben vagy a dolgokkal. Az meg, h. rossz helyre sorol be valaki, behajt az egyirányúba, rámegy a záróvonalra, nem tud rendesen parkolni sztem a saját balfaszsága nem a vizsgabiztos köcsögsége.

    ki mondta, hogy a záróvonalom ment? ki mondta, hogy nem tudott beparkolni, végig jól csinálta csak nem figyelte az utcát, ennyi volt az egyetlen hibája.. a másik két ember minden 5 váltás utána rossz helyre váltott, lefulladt meg minden és ezek mennek át..

    3 fajta biztos van aki lehet ekkora, ö volt az egyik, a tipikus genyláda, aki csak lefizetés után enged át, vagy akkor ha tényleg 110%-ra teljesitesz, a másik normáls idős ember, aki szigorúan vesz mindent, de ha jó vagy átenged, a másikat még le se lehet fizetni, és pár kisebb hiba és pápá...most ezek után mit mondjak egy ilyen biztosnál?

    nem akarok fizetni és nem is fogok sztem, de azért ez igy elég undoritó.

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák