Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz sopruk #701 üzenetére

    Csak tegnap este jutott eszembe, hogy kifelejtettem a lemezre írás ellenében a ramdiscket, mint opciót... De csak erre?... na mindegy.

    Amit te felsoroltál, simplelogin, az nálam már mind azon van. Egész előtt összesen volt 320 bejegyzésesm (jegyzetekkel eggyütt is, kb 250-300 account), de az abból maradt 170 megtartósabb regisztráció. Mind probléma nélkül ment simpleloginre, 2x is (említett ingyenes 10 után mindegyik kapott egy külön-t, mert akkor már mindegy, hogy átlagban 16 reg van egy emailen, vagy 160 van 160-on... mind a simpleloginen múlik...). Max annyi volt a bonyodalom, hogy 1-2 helyen supportnak kell írni, így az 1-2 hét is lehet.

    Aegis export: részemről pipa! (őszintén már OP is :)... csak ugye: a tresoritba be tudsz jutni a jelszavakért, kódokért, ha minden más bukik? ;] Végig kell gondolni az összes kizáródási hurkot, és hagyni egy szálat, amit fel tudsz venni [én is egyszer még korábban olyan loopbna ragadtam, hogy freemail, másodlagosa 1. gmail, annak a másodlagosa 2. gmail, az meg sms-es kódos... és persze az SMS nem jött meg 2 hétig, mikor a freemailes jelszavammal baj lett, és az első gmailes meg "jaj új IP, erősítse meg" üzit küldött oda...)

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák