Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cracker

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kb a 250. hozzászólástól végigolvastam a fórumot. Kösz mindenkinek a rengeteg segítséget/információt. Elöször a p990i és az N73 között vaciláltam, de kezdem egyre jobban úgy érezni, h ez a nekem való telcsi. Főleg, h az N73 ban nincs wlan. Viszont mivel soha nem volt még sonyericcsonom (ericcsion ga 628, ericcson talán gf? 768, simens c35, simens Me45, nokia 3650) így pár kérdésre még mindíg nem tudom a választ.
    1, tudom, elég kevés progi van hozzá, de mik a tapasztalatok? P900 és P910 re mennyi idővel késöbb jöttek ki normális progik? Gondolok itt: slovoed, total irremote (távirányítóprogi), world clock, szúnyogriasztó, immage spy (mozgásérzékelőként használta a fényképezőt és értesített elmozdulás esetén)
    2, Mgs volt rá? Ez egy játékplatform ami alatt gyönyörű grafikás játékok mentek (Mgs Carting, Cobra, stb)
    3, ami progi megjelent S60-ra az Uniq-ra is?
    4, megoldódtak már a 320*240-re írt játékok? Valahol olvastam, h nyitott flippel nem irányíthatók, zárttal meg levágja egy jó részét,, mert nem kicsinyít autómatikusan. (lehet ez csak valami java volt, már nem emléxem.)

    Előre is kösz a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák