Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    válasz Kaai #823 üzenetére

    Köszi!

    Közben esato-n utánnajártam a dolognak, ala natúr nem lehet kezdőlapot beállítani (vicces hogy a p800ban lehetett), a könyvjelzőknél a listában legfelsőt nyitja meg alapban. Nálam megoldotta a dolgot, hogy kitöröltem a T-s bookmarkot, így az SE Start page jön be a telóról, de gondolom a függő telefonokban nem engedélyezett a szent témobil oldal eltávolítása :(((

    Wlan is mondjuk régebbi routerekkel nálam gondolkozott a dolgokon, Dlink 614+al állandóan leszakadt, mekis SMC-vel meg ment tökéletesen.

    Programkínálat ami még egyenlőre soványka, bár most találtam szótárakat, nem valami igényesek, de azért használhatóak :)

    Nem vagyok egy nagy mobilspíler mondjuk, de pl. az Open Transport Tycoon UIQ portja szíven ütött, tekintve hogy egyetlen stratégia játék amit imádtam :)
    Lemmingék meg asszonyt szórakoztatják el elég jól, ilyenkor nem kell halgatnom a minek nekem ilyen telefont legalább :R

    Skipqer: köszi, már tiszta a kép, nálam kártyaolvasó veszély nem fenyeget, tekintve, hogy mp3ból van kb 40 szám amit meghalgatok, így azt feltehetőleg egyszer másolom csak fel és 3 évig halgatom megint :) Filmnézés annyira nem prioritásos, talán ha kijön rá is a smartmovie (csak mert nincs kedvem átkonvertálni 3gp-re és hasonlókra a 4 giga smartmovie-s filmpakkom) :)

    [Szerkesztve]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák