Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    senior tag

    válasz dave93 #200 üzenetére

    jól mondod. de attól még bárki felverheti az árat. nálam volt olyan, hogy valamit megvettek előlem 10$ (én adtam 9.5$), de a nyertes visszamondta. ekkor jön a legaljasabb része az egésznek, a second offer (vaterán is van ilyen) amiért felajánlotta nekem 9.5-ért, mert ugye ez volt a max, amit én megadtam volna. De, ha a visszalépett nyertes nem licitál, akkor elvittem volna kikiálltási áron. Ilyenkor csak azt teheted, hogy nem fogadod el a neked címzett zárt ajánlatot, hanem majd újra lictálsz rá. Ha viszont te nyered meg és más csak felverte az árat, akkor pech. Sokat nem lehet tenni ellene...
    vaterán most láttam olyan értékelést, ami pozítiv volt, de az adásvétel nem jött össze. szóval még jó pontot is lehet gyűjteni vásárlás nélkül és simán felverni az árat...

    amin viszont kezdek kiakadni, hogy licitek helyett elég pofátlan árajánlatokkal jönnek (reális ár fele, meg hasonlóak) de licitet tenni nem hajlandó. Ha még épp elfogadható lenne az ár, akkor se akaródzik licitálni, de millió egy kérdést feltesz, meg hogy zárjam le most rögtön, emrt neki ma kell, de licitálni az büdös...

    Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Új hozzászólás Aktív témák