Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz gerii #827 üzenetére

    "Nekem is el kell gondolkodnom, hogy hova vigyem a cuccaimat."

    Én a helyedben azt tenném hogy használnám az olx-et.
    Ugyanis nekem az összes termékem fent van a vaterán de az érdekesebb vagy értékesebb része pedig az olx-en is fent van.
    Manapság már nem olyan sikeres a vatera az eladásokban ezt tény mivel egyre több ember használja az olx-et és a jófogást.
    De számomra még mindíg nem alternatíva az olx a vaterára.

    "Igazából azt nem értem meg, hogy a cipész miért nem marad meg annak ami, miért kell szőnyeget is árulnia, majd erre hivatkozva csesztetni az eredeti közönséget új árakkal."

    Szerintem azért mert elég sok pénzt öltek bele a béta vaterába mai csúfos kudarc lett plussz ott van az olx amit folyton reklámozni kell de bevételt nem hoz ezeket valahogy be kell hozni.
    És ezért sarcolnak most vastagabban.

    "A baj pedig ott van, hogy nincs más normális aprós oldal.
    Eladói szemszögből nekem pl nem hiányzik, hogy sok észkombájn hívogasson, irkáljon, címet adjon, utánvéttel küldjem, mégsemkell, nincsannyim, csereérdekele...
    Vevői szemszögből a biztos csaló, előre nem utalok, stb."

    Erről beszélek. én is.

    Egy biztos ahogy írtam is manapság az emberek jobban igénylik jelenleg a személyes találkozós használtcucc vevős történetet. Jelenleg a biztos vaterás vásárlások kevésbé fontosak.
    Kiváncsi leszek 1-2 év múlva lessz e még vatera de jelenleg kérdéses.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák