Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    Sziasztok
    Nem tudom meik tema irjam de talan ez porog vateraval kapcsolatban a legjobban.

    Van 1 elado aki eddig 500 koruli pozitivot hozott ossze. Ahogy olvasgattam egy resze vasarlas de van benne eladas is. Na most ez az alado elkezdett feltenni hihettlen ajanlatokat, mind ugyanarra a lejaratra, termeszetesen elore utalassal, majd akkor rendeli meg ha atutaltad stbstb. 100ks az indulo licit NINCS minimal ar es a villam ar is valamivel a real ertek alatt mozog.
    Tehat fent van ami engem erdekelne 5* ps64 samsung plazma 64 collalm, ami baratok kozt is 700k volt valamikor. de a 450 is eleg korrekt ar. Illetve a 3d led tvk is nagyon jo aron vannak fent.
    Nem vagyok nagy vateras nem szoktam onnan vasarolni max aprosagokat, de ez felkelltette az edeklodesemet.
    Most ez atveres szerintetek? Az en velemenyem felelmem hogy 3-4 ev alatt felepitette az accot majd ezzel az adaggal osszeszed akar 2 milliot is es szepen eltunik. Eddig ha megfigyelitek eleg elszorva voltak kesz a licitjei, most meg szuper ajanlatokat ugyanarra a lejaratra tett. Tudom-tudom ne utaljak elore (volt mar ra pelda, de tudom, hogy ezert az osszegert mar elrontod az accodat. 3-4000 ftert sok pizitivos accot nem fogsz elaztatni de 15*200k ft ert igen...)
    En 300k ig elmennek a tvvel de biztos hogy nem utalnek elore ennyi penzt. Pedig szeretnek ilyen tvt es adnek erte 300kt, de ez nagyon feltuno. Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák