Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Bling95 #23890 üzenetére

    Valóban, poénnak nagy poén az egész, jól el lehet vele szórakozni, de azért komolyabb játékokat is kihozhatnának rá :)

    Amúgy ma voltam a Duna Plazaban és benéztem az XMS-be, nem lett rossz az új bolt, bár semmi különös, jó volt az előző is szerintem :DDD Kipróbáltam az iphone 5-öt is, ha már ott jártam, csak fekete volt, de élőben valóban jól néz ki és a keret se fekete, mint ahogy az a képeken látszik és nem üt el annyira a teló többi részétől élőben....Ami elsőre feltűnt,h mennyire könnyű, de ez pont tetszett benne, a méret se zavaró, sőt :) Kb 10 percig nyomkodtam, ezalatt sebességbeli különbséget nem igazán sikerült felfedeznem benne a 4S-hez képest, az appok inkompatibilitása meg egyáltalán nem para, volt rajta jópár app, ami még 3:2-es volt és kb fel se tűnt, mivel a 2 fekete csík teljesen beleolvad a keretbe...Összességében bejött így 10 perc nyomogatás után, de 20-30k-nál többet akkor se adnék ki érte pluszba :P

    Meg kipróbáltam a Magic Mouse-t és Magic trackpadet is, mindkettő elég király, hozzám mondjuk az egér közelebb áll, de ez a Magic Trackpad közel egér szintű élményt nyújt kurzormozgatás terén, az ujjmozdulatok meg zseniálisak :DDD De a magic mouse-nál csak 3 féle ujjmozdulat volt, míg a magic trackpadnél, mint a macbookok trackpadjénél legalább 15...Először azt hittem,h azért van, mert az egyik gépen már ML fut, de nem, mindkettőn az volt....Valóban csak 3 ujjmozdulat van a Magic Mouse-nál vagy annál a gépnél volt valami elrontva? :DDD

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák