Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • DanielK

    addikt

    válasz vadászcsiga #13088 üzenetére

    Nem haragszom, de itt semmilyen Apple életérzésről nincs szó. Amúgy menet közben rájöttem, hogy Greatest Hits-em amúgy sincs otthon. Valamelyik Apetite... van meg. Na mindegy.
    Így van, nem vagyok vájtfülű. De eddig pl. a Queen CD-k 128 kbps MP3-ban voltak berippelve. Ezeket most hétvégén újra csináltam iTunes-ban. Anno azt hittem az elég. Hát azért a kettő közötti különbséget érzem. :)) Inkább maradok a 256-osnál, az AAC azért fontos, mert egy szám kevesebb helyet foglal, mint egy MP3. (ugyanabban a kódolásban)
    Ezt a "kompromisszumot" megkötöttem, hogy ne foglaljanak túl sokat, de azért "jól" is szóljanak. Végül az AAC mellett azért döntöttem, mert láttam, hogy az Apple is ebben adja a dalait. Gondoltam, ha úgyis rippelem, akkor mindegy miben. :)) (számomra)
    Telefonon, tableten és szgépen zenehallgatásra szerintem ez is bőven elég. Komolyabb hangcuccom meg nincs.
    Ja és a PS3-am is alapértelmezetten tudja fogadni az AAC-t, tehát usb-n keresztül arra is feltehetem a zenéket.

    Amúgy az Apple érzés nagyon jóóó! ;) :DD

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák