Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz InvitelGuide #6648 üzenetére

    1.)

    Szerintem 3 év rabság akkor is nagyon hosszú idő! Ahhoz képest, hogy régebben valamelyik kormányunk felvetette egyszer már egy olyan törvény megalkotásának szándékát, ami az ilyen hűségnyilatkozatok maximális időtartamát 6 hónapban limitálná, ez sajnos nem jött létre, sőt ellenkező irányba mutat a tendencia, és immáron 3 évre akarjátok láncba verni az előfizetőt. Hidd el nekem, mert voltam már ilyen cipőben nálatok, mikor lementek az árak, és nekem mint régi hűséges előfizetőnek akkor is a régi, jóval magasabb díjakat kellett fizetnem még vagy fél évig. Még ha nagyobb csomagra is szerettem volna váltani, akkor is a régi árakkal számoltatok volna, ami a hűségidőm kezdetén volt aktuális! Köszönöm szépen, én nem élnék az ilyen lehetőségekkel. Az egy év még úgy ahogy, de az is elég sok!

    2.)

    Már sokszor, és sok helyen leírtam, és elmondtam (itt is, és Neked privátban is), hogy nem áll szándékomban InviTV-re előfizetni, több okból sem. Egyrészt a különböző fórumokon olvasott visszajelzések alapján sok esetben kihatással van az internet sebességére (még akkor is, ha Ti ennek az ellenkezőjét állítjátok), illetőleg csúcsidőben, mikor sokan interneteznek és TV-znek, fagyás, kockásodás is előfordul. Másik ok, amiért nem kell az IPTV, az technikai jellegű, mégpedig az, hogy az IPTV mellé Ti egy routert is hoztok ide, így a saját routerem már nem fog közvetlenül a modemre csatlakozni, nekem pedig az úgy nem jó, mivel olyan szolgáltatások futnak rajta, aminek ez a felállás nem megfelelő. Konkrétan egy tűzfal mögé kerül be. És végül ez a szolgáltatás is drága, akárcsak a T-Home SatTV. Négy darab TV készülékem van itthon, na most ennyi STB-t nem is tudtok adni, és én sem tudnák kifizetni. A ktv-t meg annyi felé osztom, amennyi tetszik.

    "Az én véleményem az, hogy azért a TabletPC-ért, amit az Invitel a hűséges előfizetőknek ad, még az általad korábban kifogásolt 5000 Ft-os belépési összeggel együtt is kedvezőnek tekinthető,"

    Khhmm... Olvastad amit fentebb írtam? Tegnap bent jártam a váci irodátokban, és azt mondták, hogy két év után ki kell fizetnem a beszerzési ár (amiinek összegét nem tudták megmondani), és az addig kifizetett összeg közti különbözetet, vagy 3 év rabság, ami még mindig rengeteg, és nem vagyok hajlandó ennyit aláírni a mai árakon!

    "Amennyiben az általad említett versenytárs ezzel a lehetőséggel nem él, az még nem a mi hibánk."
    OK! Én még akár ezt is elhiszem Neked, de a lényeg az, hogy eddig nem igazán volt semmilyen árverseny az én lakóhelyemen. Viszont most úgy alakultak a dolgok, hogy a ktv akciója keretében jövő héten minden bizonnyal én is váltok, mert nem hiszem, hogy tudnál olyan ajánlatot tenni nekem, ami a 16M / 2M sebességgel, és a ~7500Ft-os árral vetekedne. Mellé jön még a telefon 550Ft-ért, tehát kevesebbet fogok fizetni, mint itt jelenleg a 8M / 512K-s DSL-ért, amit ráadásul meg sem kapok, csak 6,8M / 425K-t belőle. Ami engem (és szerintem sokakat) nagyon bosszantott, az a kis feltöltési sebesség. Lefelé nem is volt gondom, de ez a 4-500K manapság már vicc, egy mellékletes email több percig megy kifelé!

Új hozzászólás Aktív témák