Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Ace Ventura #6271 üzenetére

    8 megás ADSL van, 2k-s lebeszélhetőséggel 9k-ért (vagy mennyiért)
    Sok az ár nagyon. T-nél 15 megás net olcsóbb telefonnal együtt. Az invitel nagyjából tesz rá hogy ki milyen régóta van náluk (mi azóta mióta van itt telefon) de kedvezményt semmit se kaptunk. Egyszer akartak adni miután itt leírtam hogy itthagyom őket 1000 Ft kedvezményt, de csaj 1 év hűséggel... ja persze, ha nyilvánosan írom hogy otthagyom őket akkor esetleg lehet valami, de maguktól, automata rendszerrel ami látja hogy ki mennyi ideje van soha semmi árengedménnyel nem kerestek meg. Ellenben iptv-vel, mobilnettel, szóval plusz pénz kiszedésével csak próbálkoznak. Elég volt, köszönöm ebből nem kell.
    Ja meg a másik szánalmas röhelyes dolog hogy idegen területen olcsóbban adja a netet az invitel. Ahányszor rákérdeztem telefonos ügyfélszolgálatosoknál _mindig_ más választ kaptam, hogy miért. Szóval a félreduma az megy, a valóban hűséges előfizetők megbecsülése meg már nem.

    A sebesség ár/érték aránya más szolgáltatók áraihoz viszonyítva drága. Egyetlen pozitívum hogy nagyon stabil.

    [ Szerkesztve ]

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák