Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz E.Kaufmann #30974 üzenetére

    Én egyedül az ár miatt nem váltok szolgáltatót. Bár most nagyon várom az új számlát, hogy mennyi lesz az annyi. Kötöttem új hűséget, elvileg 3900 forint kellene legyen a CSAK internetcsomag, viszont nem igazán értem a DIGI áremelésről szóló cikkét, meglátjuk nemsokára úgyis hogy kinek lett igaza. :)

    Nálunk a Telekom már kihúzta az optikát. Mikor meghalt a Cisco tápegysége akkor beszéltem a szerelővel, mondta hogy itt nálunk Barcson már rég lenne optika, csak a koronavírusnál elcsúszott minden, mert már akkor voltak szerződött munkások, állítólag szlovákok csinálták volna, nekem ő ezt mondta. Nem tudom mi az igazság, gondolom nem hazudott. Egy a lényeg, szerintem itt nálunk nem lesz semmi változás. Miért is lenne? Már aki akarta bekötötte a Telekom optikát, ha jól működik akkor meg miért váltana. Szóval szerintem itt marad a koax míg világ a világ. Nem tartom reális döntésnek hogy csak azért is kiépítsenek két optikai hálózatot egy 12-14 ezer fős településen. Kizárt, szerintem.

    Ja, a sebesség most nálam is nagyon szépen megvan, csúcsidőben is. Stabil is az internet, nincs vele probléma, csak maradjon ezen az áron, mert 3900ft-tól többet nekem már nem fog megérni.

Új hozzászólás Aktív témák