Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tome0001

    senior tag

    válasz InvitelGuide #5497 üzenetére

    Kedves InvitelGuide! 5 éve vagyok hűséges előfizetője az internet+telefoncsomagoknak. Meg vagyok veletek elégedve abból a szempontból hogy: Vácon kb. soha nincs szakadás, aminek nagyon örülök. Viszont nem vagyok megelégedve: a feltöltési sebességgel (mert egy 1MB-os dokumentum csatolása 1 perc, és online játékokra is alig elég a 256kbit feltöltés) és az árral. Tudom akkor lépjek nagyobb csomagba, de azok meg irreálisan drágák. Továbbá érdeklődnék hogy az miért van hogy Inviteles területen nagyon kevés a konkurens szolgáltató (kicsit oligopol piaci "szaga" van a dolognak)? A másik hogy ha egy csomagot pl: 15megabitesként árultok, akkor az miért csak 12,5? Oké hogy ez az adsl technológia hátránya és velejárója, de akkor miért nem 12,5ként áruljátok? Senkit nem érdekel mennyi az elméleti elérhetetlen maximum, mindenkit az érdekel ez mennyi a gyakorlatban. Engem is érdekelne hogy lesz pl. olyan csomag hogy 15/2 Megabit mondjuk havi kb. 7000 Ft-ért, szerintem ezzel nagyon sok fogyasztót tudnátok megnyerni (többek között engem is). Úgy gondolom 2010 végén akárhogy behoztátok a 15Megás csomagokat, le vagytok maradva a többiekhez képest, de ez az adsl technológiából adódik legfőképp. Persze ez csak egy előfizetői vélemény és egy építő jellegű kritikának szánt hozzászólás akart lenni.

Új hozzászólás Aktív témák