Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    Invitv-ém van 1 Megabites vonallal:DD nekem böven elegendő, 2 tévét szolgál ki emelett. A nettel semmi problémám nincsen, nem érzek belassulásokat.

    A TV-vel sincs nagy bajom, néha kockásodik, de ilyenkor a boxot gyorsan ki meg bekapcsolom és már megy is 2 másodperc az egész. Naponta 1x jön elő a kockásodás, de érdekes mert a másik setboxon egyáltalán nem kockásodik. Amugy nagyon jo hogy erre váltottam, a tegnap tévéje nagyon hasznos dolog, nagyon tetszik:D meg a családnak is. Kábeltv lemondtam ez miatt:D de megérte, a kép tökéletes, a csatornaválaszték elmegy szodával. Ugyis a eurosport2 a lényeg:DD

    Ami szomoru hogy normális Cartoon Network, vagy Jetix nincsen (a gyerekem nyavalyog érte) De van eurosport 2:D

    Van egy kis problémám hátha tud valaki segiteni, mert egyszerüen nem övök rá mi a hiba. Az Invitel Helpdesket is hivtam, de nem lettem okosabb

    a Tilgin Vood 452W_B eszközön hogy a turoba tudom beállitani a NAT-ot?? azaz a portforwardingot??
    Eddig Routert használtam, már vagy 3 fajtát, nem okozott gondot beállitani, de ezen egyszerüen nem jutok dülöre, és sajna a neten se találom. A helpdeskes meg ... Inkább nem mondok semmit

    ha valaki tudna segiteni nagyon megköszöném, már mindent megprobáltam de nem megy

Új hozzászólás Aktív témák