Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Gubek-Einste #101 üzenetére

    Ja, értem én, hogy emiatt van benne, de a DIGI-nél meg emiatt sincs benne.Az országos és vagy nagy szolgáltatók közül sajnos kb az az egyetlen amelyiknél nincs benne.

    (#102) Lauda : Múlt hónapban nekem kb megvolt az 5-6 TB, ebből 1 TB itt látható.

    Nálam az lenne a megoldás ha:

    - az Invitel úgyfélkapun ahogyan a Telekomén is összegzik látható lenne, hogy mennyit forgalmaztam.
    - A kábelmodem - elvégre első körben rajta keresztül megy minden bit át, naplózná, és akár havonta újra kezdené.
    - A TP-Link Archer C5 gyári firmware pontosan mérne, és egy ilyen nem éppen olcsó routeré, nem össze-vissza.

    ... mert az a helyzet, hogy a PC csak egy eszköz a routeren, két okostévé (nem sokára a Google Chromecast segítségével, a Sony is ismét bekapcsolódik), táblagép, és okostelefon is lóg rajta.

    A táblagép folyamatosan HBO GO Stream-et futtat, az LG TV, meg esténként, ágyból tévézéskor.

    A táblagép méri a forgalmazást, de ha még a PC-n is mérném, akkor is jókora szelet maradna ki, mert az okostévék jelentős forgalmat bonyolítanak letöltés szempontjából, amikor Youtube, vagy HBOGO, esetleg korábban FilmBox Streameltek

Új hozzászólás Aktív témák