Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paprobert

    senior tag

    válasz Petykemano #490 üzenetére

    Petersen testbeszédéből én azt olvastam le, hogy még mindig H2 a target, mert egyébként nem forgatta volna a szemét a műsorvezető CES kérdés-beszúrására. :)
    Azt az információt akarta cáfolni, hogy nagyon nagy késésben lennének (CES), de el is maszatolta rögtön a részleteket, mert nem akar előre ígérgetni vagy leleplezni konkrétumokat.

    Jól látod, a többiek is fejlődnek és közelednek az új generációkkal, azaz egy negyedév is dönthet arról, hogy csak röhögünk a Battlemage teljesítményén, vagy elismerően fogadjuk.
    Hátrányban lévő architektúrával, hogy hogyan tesznek majd megfelelő ajánlatot a vásárlók számára, úgy, hogy még meg is érje a cégnek anyagilag, ez legyen az Intel problémája kitalálni.

    Én aműgy nagyon meglepődnék, ha tudná hozni az Intel az RTX4080 sebességét.
    Az A770 egy feleakkora, 128 bites 7600XT sebességét tudja (nagyjából), azonos csíkszélességen.
    Ezek után hogyan fogja tudni hozni egy 400mm2-es NV kártya tempóját, egy hasonló méretű chip-pel, 33%-kal kisebb TDP-vel? Még csíkszélesség előny sincs(vagy nincs sok).

    Úgy sejtem a leakerek megint túl magasra tették a lécet, ennyit lehetetlen javítani az architektúrán egy lépésben. Főleg, hogy Koduri keze munkája még benne van a Battlemage-ben.

    [ Szerkesztve ]

    640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

Új hozzászólás Aktív témák