Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz kicsigeri #3974 üzenetére

    Procit még nem is néztem!Nem arról van szó!Én a ramok miatt vettem,ott 20MH-et hozott..Viszont:everest szarul és keveset mutat.Memset detto.Eddig ennyi.

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

  • lipi67

    veterán

    válasz kicsigeri #3974 üzenetére

    Nem etikus,de nincs kedvem még1x leírni,inkább bemásolnám amit nemrég írtam Jómunkás barátomnak ebben a témában:
    "Igen,rá!
    Remélem,nem gondolod,hogy kapkodnék,és felüleltes lennék.A tuning,ha aprólékos és precíz..azt imádom!Nem ez a baj,s nem is alustaságom,hidd el!Tuti végigzongorázom majd,hisz még procituningot nem is néztem!!!(nincs is kedven..)
    Elmondom,h miért volt a kijelentés
    Amit +baqn kaptam eddig:
    1.Igényesebb megjelenés,szebb külső
    2.Plusz sata portok
    3.Jobb hűtés
    4.1394
    5.Raid
    6.(elvileg)nagyobb biztonság,dual bios
    7.Részletgazdagabb biosbeállítások (létjogusultságuk sok esetben megkérdőjelezhető..

    [I]Mitől fosztott meg:
    1.Logikusság
    2.A hűtés miatt a hűtőmet 90°-kal el kellett forgatnom.Választhattam,hogy vagy a vga felől szívja és a ház tetjén(szerencse venti hely van ott,és lyukas)fujja ki ,vagy kívülről szívja,s a meleget nyomja az NB-re és a vga-ra..38°-ról alap 43°°-ra nőtt a maghőmérsékletem..
    3.Memset néha megviccel
    4.Everest szintén.
    5.2 nap után egy Minden normalon lévő rendszer összeomlott és egy másiknál (2 naposak!)1 kékhalál.
    6memóriáimat semmivel sem sem tudtam jobban hajtani u.azért a pénzért.
    [/I]
    Ez(is)a bajom.Eladtam a reapereket amik szakítottak 1300-on,csak kevés volt belőlük,s a deszkámat,hogy több ramot,nagyobb modulokat jobban kezeljen,s 4 vagy akár 8giga is tabil 1100-on legyen.kb ez szerencsére "csak"20k-ba került,s cserébe kaotam pár nekem lényegtelen felszereletséget,semmi plusz teljesítményt mem.terén és sok bosszúságot,nagyobb meleget,furán működő jól megszokott progikat.

    Ezért mondom:Ha lényeges teljesítménynövekedést nem hoz majd a proci túlhajtásában,nagy bukta,nem több.Persze ettől egy szép,nagy tudásu jó lap marad,de nem az a lap,amit én kerestem..
    Még megvárok egy reaper kit-et,s elkezdem a procit húzni,de eddig ezek a tények.."

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák