Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz bolcsodal #12673 üzenetére

    Idlében 13w-l többet eszik mint a 4830. Ebben nincs semmi szvsz. Terhelés alatt pedig kedvezőbb mint a 4830 és a 4850. A 4770 megközeliti teljesitményben a 4850-t, sok helyen partiban van vele és olcsóbb.
    Molex átalakitót kevés vga-hoz adnak már. Mutattam neked az msi cuccot az kb 28 pénz.
    Az még mindig egy 10-s olcsóbb mint az 5770-s tégla aminek a halkságáról nem vagyok meggyőzve. Arra azért kiváncsi lennék, hogy az 5770-hez adnak-e molex átalakitót (szerintem nem). Szóval ha ref 4770-t veszel mindegy, hogy melyiket. Kölöknek force3d (inno) van. Jó a cucc. Kimerem jelenteni. Ez a fogyasztás téma egy bizonyos pont után meg fáraszt. Mert mindenki a vga, proci fogyasztás csökkentésével akarja a világot megmenteni. Miközben a nappaliban ott a nagy tv. Hagyományos izzót használ. Tv melett alszik stb. Műbalhé ez kérem. Nyilván ha egy procinak van 95w-s és 65w-s változata az útóbbit választom. De el kell dönteni kell-e a teljesitmény vagy nem. Ha kell 4770. Ha meg green pace aktivista vagyok akkor fakockával játszom nappal. Vegyél asus 4770-t. Ott a gyári molyolós progi és szépen alulfeszelsz. :DDD Ha meg áramot akarsz spórolni kell egy 80+-s táp. Számold ki ott mennyi megy kárba, hogy 70%-s hatásfókú tápot használsz. ;)

    Nálam a zafir 5750 33250ft és nem dzsunka helyen veszed. ;)

    Amd-s szép reggelt.

    Geri: egy hüle vagyol. Kardozós filmre kell menni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák