Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz Necc #596 üzenetére

    WHAT? :Y

    Akkor ez mi? (Idézet tőled)

    Én egy 6-7 éves i7 2600K + 16GB RAM gépet cseréltem le i7 7820X + 32GB RAM rendszerre, a háttértár, VGA (GTX1070) és a többi komponens lényegében maradt, és óriási különbséget vettem észre játékok alatt, azonos órajelen járatva a régi és az új processzort, mondhatni minden játék megtáltosodott, főleg MMOkban ahol rengeteg játékost taposnak be kis területre van igen jelentős különbség.

    Feladatkezelő szerint a processzorkihasználtság megfeleződött (~50-60% -ról ~25-30% -ra) nem meglepő módon a duplaannyi mag és szálszám végett, azaz feltételezem hogy pusztán a modernebb processzormag is már javulást hoz, nem kicsit.

    Mondjuk azt nem írtam, hogy azért játszani is fogok a gépen. PS4 Pro az egy dolog, de azért a jövőbeni játékokat azért csak-csak megnézem ha találok jót. Mert nyilván az i9 mellé venném majd a VOLTA-t, ha majd megjelenik. Tehát ha nagyon leakarom egyszerűsíteni, akkor a gép olyan mindenes lenne. :U

    Amúgy én szoktam szerkeszteni képeket, és néha behal a gép. Mármint nagyon lelassul, mikor sok képobjektummmal dolgozok egy adott felületen. Illetve a Virtuális gépekhez meg úgy tudom tipikusan a több mag a jó.

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák