Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz mgabi #8315 üzenetére

    4800 volt a célom, azért delideltettem, hogy minél hűvösebb legyen. A feszt most levettem 1,272-re, ott is stabil a linx, szépen elkezdem csökkenteni majd, ameddig nem hibázik, ahol hibázik, ott kap kicsit rá és az marad a 24/7. Engem inkább a többi fesz érdekel, mert eléggé megtolja őket, ha auto-ra rakom, ezért 1,2V-ra lőttem be őket. Ram jelenleg 1,33-at kap, így megy 3200-at, az sincs feljebb kitesztelve még.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mgabi #8315 üzenetére

    Nekem 1.52 rémlik az Intel doksiból, viszont abba bele kell számolni a terhelésváltozáskor jelentkező túllövéseket is, szóval ha az LLC elcsap mondjuk 0.15V-nyi Vdroop-ot, akkor annyit le kell ebből vonni (és amúgy így jön ki a másik érték a doksiból, az 1.38V).

    A 2500K-t (ha jól rémlik a Sandy volt az első, aminél ment a sírás, hogy degradááááá!%!) ~6 éven keresztül használtam olyan feszültségen, amivel hülyének néztek és semmi baja nem lett. Azért hajtottam úgy, mert sohasem volt teljesen stabil a gép, ha LLC-t használtam, anélkül pedig nagy volt a Vdrood és még viszonylag anti-tuning példány is volt, szóval rendesen adni kellett neki a feszt, nagyon magasra jött ki a nyugalmi és viszonylag magasra a load fesz is.

    Mikor tavaly gépet cseréltem én is beálltam először a sorba az LLC-vel, de aztán végül megint kikapcsoltam és most is "eszement" idle feszen használom a 8600K-t. Fogadni mernék, hogy ennek se lesz semmi baja 5 év múlva se.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák