Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nejad

    aktív tag

    válasz schawo #3022 üzenetére

    Szerintem tök mindegy neki, mert kb 2 hónapja rugózik a témán, egyszer gyenge neki valamelyik proci, a másik meg túl meleg ha tuningolná, másik nap meg már alapon is bőven elég lenne neki, vagy az árával van baja és akkor még amd vonal szóba sem jött, de talán egyszer vesz ilyen procit vagy nem. Addig is élvezhetjük a (-: jeleit. (no offense)

  • Chaser

    titán

    válasz schawo #3022 üzenetére

    nekem nem mérvadó a tuning, másnak lehet igen
    simán megcsinálhatnák persze, h alap 2g-n adnák ki a cpu-kat, de c2d óta eltelt 10 év, így is csak baba lépésben haladtak, amit nem is titkolnak
    zen most indult, nincs vele több gond mint első gen core i-nél, használhatatlan kategóriától messze van, és tény, bármelyik cpu-t bármilyen lappal lehet tuningolni aki akarja, 100% delid mentesen - egy dolog, h ott még alacsonyabb a limit, de free, pontosabban alapárban benne van -

    nejad nem arról van szó gyenge vagy nem, ilyen értékekért én nem szenvedek tuninggal, nincs értelme, alapon se rosszak, nyilván lehet fokozni mint mindent, hasra ütök, 50% befektetésért nekem 10-20% extra kevés - megint más dolog az erősebb alapórajel miatt kénytelen vagyok k-t venni ha az kell, és jelenleg nem elérhető csak drága z lap hozzájuk -
    esetek zömében egy 8100 is bőven elég lenne nekem, lehet az is lesz a vége olcsóbb h/b lappal, annak az ára is jó, 8600-nak is, majd meglássuk', nem sürgős, nekem nincs beragadt előző genes gépem amitől szabadulni kell ( :
    van 32gb ddr4-em, azt raknám már lassan valamibe mercsak' :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák