Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz schawo #928 üzenetére

    Biztos a dolgozók felé is zajlik a "beetetés" (úgy bánnak velük / fizetik őket, hogy elégedettebbek, mint az előző munkahelyen, és ha szívebben dolgoznak, akkor könnyebb boldognak lenni és kedvesen bánni a vásárlóval...).

    Amúgy kis tanúság: Ha nem lehet mind a 4 csavart/pöcköt rögzíteni a hűtőn (foglalatinkompatibilitás), akkor nem 3-at, hanem 2-t kell megpróbálni. :o
    Már egy játékmenüben is throttling-olt, aztán kioldottam egy csavart a 3-ból, picit húztam még a maradék kettőn (nyilván "átlósan", nem él mentén hagytam meg), és most azonos frekvencián hűvösebb ez a 8600K Prime95 alatt is, mint a 2500K volt (azt pont 4300-ra lehetett húzni, mint ami ezen a gyári Turbo, én pedig egyelőre csak annyit "tuningoltam", hogy minden mag fixen a 4300-as turbón jár).

    A VRM-et viszont féltem már így is. Átkapcsoltam a tápot hibridből aktívba, hogy valami "legyezze", de jó forró légáramlás nélkül. Ennek kell egy venti, míg nincs monoblock.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák