Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kartács

    aktív tag

    válasz Shkiz0 #818 üzenetére

    Én csak most magamból indultam ki bocsi nem vitázni akarok. :)
    Én 6 évet raktam össze az utolsó gépem 4GB videókártyával meg 8GB rammal ami akkor elég jól muzsikált, de 2 évet volt talán használva aztán konzolra váltottam akkoriban.
    Most akarok visszajönni PC-re megint és a házamon/tápomon kívül minden lófütty már és 7700K/1080TI gépet építettem volna 2 hónapja, de akkor már inkább ezt ajánlották, hogy várjam meg és már meg is fogom ez a pár hét már nem számít.

    Ezzel nyilván elleszek egy ideig az meg hogy majd a köv genre eladom ezt majd akár féláron és veszek egy lapot meg cpu nem nagy kunszt szerintem (legalábbis ezekben az árkategóriákban már), de amire kelleni fog az új gen ott már bőven előrébb leszünk, most meg már úgy is minden CPU-hoz új lap kell. :) :(

    Nyilván akinek i7 7xxx széria van vagy a körüli teljesítmény annak az 5-20% teljesítmény többlet nyilván pénzkidobás lenne most (vagyis az átlag usernek).

    (#825) hunfatal igen ahogy írod pontosan így látom én is pár évig elleszek vele utána meg hogy mi lesz az már új rétes megint és lekvár. :)

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

Új hozzászólás Aktív témák